100% Ocean Wise

C-Lovers Fish & Chips

C-Lovers Fish & Chips October Gift Card Giveaway – Day 8

Day 1 Winners:

Leanne Foster – Kelowna
Verna Bonneau – Edmonton
Ryan Johnston – Coquitlam
Mary-Anne Smith – Kelowna
Megan Low – Vancouver
Pierre Joe – Calgary
Anna Adamson – Vancouver
Rusty Copeland – Kelowna
Betty Loewen – Abbotsford
Karen Bidwell – Kelowna

Day 2 Winners:

Ashlynn Strutinski – Langley
Katharine Kenyon – Kamloops
Glynnis Brassil – North Vancouver
Judy Rae – Chilliwack
Angela Stark – Langley
Paul Clack – Kamloops
Marlene Krause – Abbotsford
Cherilyn Mok – Langley
Sandra Fish- St. Albert, AB
Sheri Bailey – Coquitlam

Day 3 Winners:

Cyndi Urquhart Dixon – Chilliwack
Rosemarie Ty – Richmond
Roxanne Cleminson – Kamloops
Ginni Larson – Port Coquitlam
Christina Davis – Abbotsford
Emily Quintero – Abbotsford
Marv Reil – Burnaby
Linda Mccallum – Edmonton
Cheryl Vinoly – Abbotsford
Reg Abid – Surrey

Day 4 Winners:

Virginia Reemeyer – Chilliwack
Judy Koroluk – Edmonton
Vivianne Hanneson – Pinantan Lake
Judy Wowchuk – Vernon
Jill Kenny – Vancouver
Larry Gunderson – Vernon
Lori Novak – Abbotsford
Carol Codling – Kamloops
Dawn Vandyke – Kelowna
Cynthia Johansen – Kamloops

Day 5 Winners:

Sean Porter – Surrey
Angell Olsen – Kamloops
Dorothy Adams – Chilliwack
Greg Sinclair – Surrey
Paul Seabrook – Chilliwack
Kara Cartwright – Abbotsford
Save Broadfoot – Edmonton
Tatiana Micenko- Vancouver
Nykky Leonard – Langley
Margaret Gilbertson – Edmonton

Day 6 Winners:

1.  Janice Pepper – Chilliwack
2. Robert Russell – White Rock
3. Robert Canessa – Vancouver
4. Sven Koehler – Surrey
5. Stacey Antosko – Edmonton
6. Stephanie Van Den Bosch – Maple Ridge
7. Cilica – Coquitlam
8. John Paterson – Sherwood Park, AB
9. Maryla Rogers – Langley
10. Ron Durieux – 100 Mile House

Day 7 Winners:

1.  John Atherton – Kamloops
2. Kathy Graham – New Westminster
3. Shirley Kozak – Vancouver
4. Hardy Beiner – Edmonton
5. Marianne Bell – Vernon
6. Barb Winthrop – Abbotsford
7. Debby Abar – Abbotsford
8. Rick James – Chilliwack
9. Brent McGhee – Abbotsford
10. Marlene Brown – Surrey

Day 8 Winners:

1.  Mary Danelisky – Kamloops
2. Colin Farnell – Abbotsford
3. Cheryl Donnachie – Edmonton
4. Michelle Aubie – Vancouver
5. Darrel Vetter – West Kelowna
6. Gloria Morris – Chilliwack
7. Mary Montague – Gibsons
8. Hannah Hamilton – Kelowna
9. Jo Anne – Kelowna
10. Melody McConnell – Edmonton